Strona główna     Oferta     Galeria zdjęć    Cele szkoły     Kontakt

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w oferowanych przez nas kursach języka angielskiego i niemieckiego.

Oferujemy szeroki zakres nowoczesnych metod nauczania wraz z profesjonalnie wyposażonymi salami.

Cele szkoły

Zadaniem Szkoły jest zachęcenie osób do nauki języka angielskiego lub niemieckiego. Naszym celem jest nie tylko nauka oraz utrwalenie wiadomości ale także inspirowanie do rozwoju osobistego oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Jak wiemy dzieci bardzo szybko przyswajają wiedzę. Chcielibyśmy aby była to dla nich pewnego rodzaju przygoda w miłej atmoferze, poprzez śpiew, taniec, zabawę z wykorzystaniem różnorodnych pomocy naukowych i dydaktycznych.

Stawiamy jasne cele, na bieżąco weryfikujemy postępy w nauce i motywujemy do systematycznej pracy.

Poprzez dobrze dobrane materiały osoby  poznają słownictwo, gramatykę, historię i kulturę wybranego języka. Metody nauczania dobierane są odpowiednio do poziomu wiekowego.

Easy English

Easy English Easy English Easy English

Kontakt:

Adres:
Kębłowo, ul. Stradyńska 4

Easy English - www.easyenglishszkola.pl 2015 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .